چگونه می توان در خانه جاروبرقی درست کرد؟آیا با وسایل دور ریختنی در خانه می توان یک جاروبرقی ساده درست کرد؟برای ساخت جاروبرقی چه وسایلی نیاز است؟یک ایده خلاقانه برای ساخت کاردستی چیست؟

سلام دوستان عزیز و همراهان همیشگی سایت آموزش نو .امروز در این قسمت از آموزش نو ،نشان خواهید داد که چگونه می توانید با وسایل دور ریختنی و ساده موجود در خانه یک جاروبرقی دست ساز و ساده درست نمایید.

ابتدا فیلم آموزش ساخت جاروبرقی در خانه را نگاه کرده .تا با روش ساخت جاروبرقی ساده و دست ساز آشنا شده .و سپس در ادامه مطالب مورد نیاز که به تاکید نیاز دارند را مطالعه نمایید.

فیلم آموزش ساخت جاروبرقی در خانه با وسایل دور ریختنی

[aparat id=”7zDym”]

امیدوارم از این آموزش ساخت جاروبرقی دستی لذت برده باشید.

در این فیلم اموزشی که مشاهده کردید. چگونه می توان با وسایل ساده یک جاروبرقی کوچک و قابل حمل ساخت.

وسایل لازم برای ساخت جاروبرقی ساده با فن 12 ولت به شرح زیر می باشد.

ظرف پلاستیکی

توری پارچه ای

فن 12 ولتی

سیم مسی (مفتولی)

اداپتور 12 ولتی

جک اداپتور مادگی

و دو چرخ پلاستیکی و سوزن در اندازه ی مناسب با اندازه ی ظرف پلاستیکی.

به جای اداپتور و جک اداپتور فن را می توانید به یک باتری 12 ولت اتصال دهید.از این جاروبرقی کوچک می توانید برای تمیز کردن داخل خودرو یا اتاق و… از ان استفاده نمایید.

فیلم آموزش ساخت جاروبرقی در خانه

روش ساخت جارو برقی ساده

توصیحات تکمیلی در رابطه با ساخت جاروبرقی ساده و خلاقانه

همانطور که مشاهده کردید برای درست کردن جاروبرقی ساده در خانه وسایل بسیار اندک و ساده استفاده شده بود .شما عزیزان می توانید با این ایده های ساده و بسیار خوب استعداد بچه های خودتان را شکوفا نمایید.حال می پرسید چگونه؟

شما می توانید وسایلی که در فیلم آموزشی برای شما نشان داده بود. را تهیه کرده و با فرزندان خودتان شروع به ساخت نمایید. و در بیشتر موارد نحوه کار و ساخت را به آنها محول نموده (یعنی کار گروهی).تا هم با نحوه عملکرد جاروبرقی آشنا شده و همچنین استعداد فرزندتان در ساخت و تجزیه و تحلیل مکانیز وسایل شکوفا شود.

نکته مهم دیگر این می باشد . زمانی که در مدرسه از فرزندانتان کاردستی می خواهند با ساخت چنین وسایلی(کاردستی جاروبرقی ) هم به عنوان کاردستی مدرسه استفاده شود .و مهم تر از آن در مدرسه باعث تشویق ایشان به عنوان فرد نمونه و متمایز بین دانش آموزان باشد.

آموزش طریقه ساخت جاروبرقی در خانه با وسایل دور ریختنی و ساده به عنوان کاردستی خلاقانه می تواند باعث اعتماد به نفس فرزندان شود.و آینده فرزندانتان را با هنر و کاردستی خلاقانه تضمین نماید.

مدیریت سایت آموزش نو آرزوی موفقیت برای تمام شما عزیزان دارد.به خاطر همین موضوع تلاش می کند تا تمام نیازهای آموزشی شما عزیزان را برطرف نمایید. با ما همراه باشید با آموزش های نو دیگر.