آیا تابه حال فکر کرده اید که با جعبه های میوه ی دور ریختنی میتوانید یک جاکفشی زیبا ساخت؟  بدانیم که جعبه های پلاستیکی میوه می توانند کاربردهای دیگری هم داشته باشند.

درواقع اصلا نباید به آنها به عنوان زباله و یک وسیله دور ریختنی نگاه کنید. با کمی خلاقیت و سلیقه می توان این جعبه ها را بازیافت کرده و محیط زیست را از شر آنها در امان نگه داشت. در ادامه فیلم آموزش ساخت جاکفشی با جعبه های پلاستیکی که یک ایده خلاقانه برای استفاده دوباره از جعبه های پلاستیکی میوه  می باشد را خواهیم دید.

در این قسمت از آموزش ابتدا فیلم آموزش ساخت جاکفشی با جعبه های پلاستیکی را نگاه کرده. سپس به توضیحاتی که در ادامه این فیلم آموزشی داده شده است توجه کنید.

مواد لازم جهت ساخت جاکفشی با جعبه های پلاستیکی

1-سه عدد جعبه پلاستیکی میوه  2- یک عدد موکت بر 3-یک عدد چسب 4-برای ایمنی کار یک جفت دستکش کار

فیلم آموزش ساخت جاکفشی با جعبه های پلاستیکی میوه

[aparat id=”oceZR”]

امیدوارم از این فیلم آموزشی که برای شما عزیزان قرار داده بودیم .استفاده کافی و مفیدی کرده باشید.

مشاهده کردید که با یک جعبه ی میوه ای که به نظر به درد کاری نمی خورد، یک ایده خلاق و کاربردی زیبایی برای شما داشت. شما هم میتوانید فکرتان را به کار برده ایده های خلاقانه ای برای بازیافت مواد دور ریختنی پیدا کنید.

ادامه توصیحات آموزش ساخت جاکفشی با جعبه های پلاستیکی

بکار گیری سلیقه و خلاقیت خودتان می تواند بسیار مفید باشد. به عنوان مثال شما می توانید با استفاده از پارچه ها و کاغذ های رنگی که در خانه دارید. بر اساس دکوراسیون خانه و سلیقه خودتان این جا کفشی که آماده شده را تزیین نموده و زیبا کنید.

حتی شما می توانید با یک ایده جذاب بالای این جا کفشی را به یک صندلی تبدیل کنید.یا می توانید یک کتابخانه زیبا تبدیل کنید. یا به یک گلدان زیبا و شیک در خانه تبدیل کرده و استفاده کنید.

آموزش ساخت جاکفشی با جعبه های پلاستیکی

آموزش ساخت جاکفشی با جعبه های پلاستیکی و تبدیل به صندلی

 

آموزش ساخت جاکفشی با جعبه های پلاستیکی

ایده تبدیل جعبه پلاستیکی به صندلی شیک

آموزش ساخت جاکفشی با جعبه های پلاستیکی

ایده تبدیل جعبه های پلاستیکی به کتابخانه

همه ی این کار های خلاقانه و زیبا و در عین سادگی به شما بستگی دارد .که چگونه با استفاده از وسایل به ظاهر دور ریختنی چگونه استفاده کنید.با ما همراه شوید در سایت آموزش نو.