چگونه سبد گل یا گلدان بسازیم؟ روش ساخت سبد گل با بطری پلاستیکی مانند بطری نوشابه یا آب معدنی چگونه است؟ آیا با فراگیری آموزش ساخت سبد گل(گلدان) با بطری پلاستیکی می توان درآمد از این راه بدست آورد ؟ نحوه ساخت کاردستی سبد گل (گلدان) چطور است؟

بله ایده هایی همچون ساخت سبد گل یا گلدان با بطری های نوشابه یا دیگر ایده ها که در همین سایت برای شما عزیزان قرار دادیم.هم به عنوان یک ایده هنری مطرح است. و هم به عنوان یک ایده پولساز برای کارآفرینان خوش ذوق که به فکر یک کار خانگی و درآمد می باشد .و از طرفی به عنوان یک خلاقیت خوب برای یک کاردستی زیبا و خلاق برای دانش آموزان.

گاهی با استفاده از مواد دور ریختنی و بی مصرف٬مثل بطری های پلاستیکی نوشابه و آب معدنی یا دلستر می توانیم اشیا تزیینی زیبا و جالبی بسازیم.

این بار فیلم آموزش ساخت گلدان تزیینی و سبد گل با بطری نوشابه در قسمت آموزش های هنری و کسب و کار گذاشتیم.که امیدوارم از این ایده خوشتون بیاد.

دلیل این که این ایده به عنوان یک ایده کسب و کار نیز مطرح می شود، به خاطر این می باشد. که اگر کسی بخواهد در طیف گسترده این کار را انجام دهد. و بازاریابی کند می تواند به عنوان یک شغل خانگی و درآمد خوب از آن بهره برداری کند.

برای دیدن طرح های بیشتر و خلاقانه تر و پولساز با سایت آموزش نو همراه شوید.

در ادامه ابتدا به فیلم آموزش ساخت سبد گل با بطری نوشابه نگاه کرده. سپس در ادامه به مطالب تکمیلی این مطلب توجه نمایید.

فیلم آموزش ساخت سبد گل(گلدان) با بطری نوشابه

[aparat id=”PC5gD”]

امیدوارم از این ویدئو آموزشی نحوه ساخت سبد گل(گلدان) تزیینی زیبا لذت برده باشید.

چطور یک سبد گل (گلدان)زیبا با بطری پلاستیکی نوشابه بسازیم.

وسایل لازم جهت ساخت سبد گل (گلدان) زیبا:

اتو یا فندک یا شمع-بطری پلاستیکی(بطری نوشابه)-قیپی-چسب مایع-برچسب های تزیینی به دلخواه و سلیقه خودتان یا اشکال تزیینی مثل تکه های پارچه،دکمه،برگ های رنگی و..

مراحل ساخت سبد گل (گلدان) تزیینی زیبا:

مرحله 1)ابتدا بطری نوشابه را با قیچی از وسط برش زده.

مرحله2)باحرارت اتو ویاشمع٬ لبه های بطری را را حالت دهید.

مرحله3)برش یک نوار نازک از بطری برای قسمت دسته سبد گل (گلدان).

مرحله 4)ایجاد دو سوراخ و وصل کردن دسته سبد گل(گلدان).

مرحله5)حالا وقت تزیین می باشد. در این قسمت شما می توانید علاوه بر ایده های تزیینی که در فیلم آموزش داده شده بود .از ذوق هنری و سلیقه خودتان استفاده کرده و متناسب با محل استفاده از این سبد گل(گلدان) تزیین نمایید.

در تزیین خانه می توانید از این گلدان های تزیینی یا سبد گل زیبا استفاده کرده .و جلو خوبی به منزلتان بدهید.