آموزش سلامتی | آموزش کسب و کار های هنری  ،فنی ،کشاورزی

آموزش مرحله به مرحله اضافه کردن زبان دیگر به کیبورد

اضافه کردن زبان به کیبورد

آیا می شود به راحتی  یک زبان دیگر به کیبورد اضافه کرد ؟

تعداد زبان ها در دنیا زیاد است .لذا افرادی برای ارتباطات خود از طریق رایانه به زبانهایی غیر از زبان تعریف شده توسط  سیستم نیاز دارند،

زیرا زبان پیش فرض انگلیسی است.  آموزش نوین و کاربردی اضافه کردن زبان دیگر به رایانه را برای شما آماده کرده ایم.

تعدد زبان ها، ملیت های مختلف و قومیت ها در دنیا. و استفاده اکثر مردم از سیستم رایانه برای ارتباطات شان باعث شده تا طراحان سیستم عامل های مختلف رایانه ای و موبایلی زبان های متعددی را در برنامه های خود بگنجانند.

زبان پیش فرض برای تمامی رایانه ها انگلیسی طراحی شده است. اما شما برای انجام اموری همچون جستجو در محیط وب و تایپ مطالبتان نیاز به زبانی دارید که به آن مسلط هستید.

آموزش مرحله به مرحله اضافه کردن زبان دیگر به کیبورد:

گام اول : از منوی استارت کنترل پنل را انتخاب کرده و در میان آیکن های مختلف گزینه Date, Time, Language and Regional را انتخاب کنید.

گام دوم : از پنجره باز شده گزینه languages را انتخاب کرده و در بخش services and input methods، گزینه details را برگزینید.

گام سوم : با انتخاب گزینه details و در صفحه نمایش داده شده Input Language را باز کرده و در بخش Installed Services گزینه هایی برای انتخاب زبان مورد نظر شما ارائه شده است.

گام چهارم : بر روی هر زبانی که مدنظر شماست کلیک کرده و گزینه add را انتخاب کنید تا زبان به کیبورد اضافه شود، البته با یاد داشته باشید پس از انتخاب زبان موردنظر حتما گزینه APPLY را انتخاب کنید تا تغییرات اعمال شود.

منبع:yjc.ir

امتیاز شما به این مطلب؟

امتیاز دادن به این پست

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ما را دنبال کنید