ویژگی های قالب

طراحی مدرن و تازه

“هشت” همراه با طراحی مدرن و تازه است. با گرافیک “صاف” و فضای سفارشی کامل.

واکنشگرا و ریسپانسیو

“هشت” طرح ریسپانسیو و انعطاف پذیر ارائه می دهد. همه صفحات بدون توجه به وضوح دستگاه و تراکم پیکسل به همان اندازه عالی هستند.

بخش های افکت پارالاکسی

“هشت” شامل بخش پارالاکسی است. این باعث می شود که وب سایت جذاب و خلاق تر باشد. راه حل کامل که برای نیازهای شما مناسب است.

بخش های پس زمینه ویدیویی

بخش پس زمینه ویدیو بخش جدایی ناپذیر از این قالب است. گزینه های انعطاف پذیر و متعدد ویدئویی به شما کمک خواهد کرد یک وب سایت عالی ایجاد کنید.

گزینه های گسترده سبک

“هشت” از یک مجموعه رنگی استفاده می کند تا به شما اجازه می دهد تنظیمات رنگ سفارشی را به صورت پویا تغییر دهید. نگاهی بیندازید و انتخاب کنید – طرح رنگ خودتان را ظرف چند ثانیه ایجاد کنید!

پنل تنظیمات قدرتمند

“هشت” می آید با پنل تنظیمات بسیار قدرتمند. با کمک آن شما به راحتی هر قسمت وبسایت خود را مدیریت خواهید کرد: سربرگ ، فوتر ، پوسته صفحه ، مناطق ابزارک ها و خیلی بیشتر.

صفحه ساز کشیدن و رها کردن

“CWS Page Builder” – یک پلاگین صفحه ساز با قابلیت کشیدن و رها کردن است ، که به این قالب اضافه شده است، به شما کمک می کند تا به راحتی وب سایت خود را با محتوا پر کنید.

دارای بسته نصبی آسان

وب سایت خود را مانند دمو نمایشی ما ایجاد کنید ، و با استفاده از چندین صفحه آماده بهترین وبسایت را ایجاد کنید.

پشتیبانی از ووکامرس

آیا نیاز به یک فروشگاه دارید؟ این که نگرانی ندارد کافی از افزونه ووکامرس را نصب کنید و محصولات خود را وارد سایت کنید. قالب هشت به طور عالی با ووکامرس ادغام شده است. همه طرح های فروشگاه ریسپانسیو و انعطاف پذیر است. همه صفحات بدون توجه به وضوح دستگاه و تراکم پیکسل به همان اندازه عالی هستند.

multilingual

آماده ترجمه

قالب هشت از افزونه WMPL به خوبی پشتیبانی می کند و دارای فایل های ترجمه است که می توانید وبسایت خود را چند زبانه کنید.

پشتیبانی درجه یک

آیا به کمک نیاز دارید؟! کافی است مشکل خود را برای تیم پشتیبانی ما مطرح کنید تا مشکل شما را به خوبی حل کنیم.

کپی رایت ۱۳۹۷ © هشت – قالب خلاق و چند منظوره وردپرس