آموزش سلامتی | آموزش کسب و کار های هنری  ،فنی ،کشاورزی

وبلاگ

از بین بردن بوی سیر (فوری)

آیا از بوی سیر در دهان ،دست وغذا متنفرید؟آیا به دنبال روشی برای از بین بردن بوی سیر از دهان یا دست و همچنین غذا هستید؟و یا سوالات متعدد دیگر در مورد سیر که یکی از چاشنی های محبوب دنیا محسوب می شود.

آموزش کاشت زعفران ازصفر تا صد+فیلم

یکی از سوالات متعدد کشاورزان و کارآفرینان و کسانی که به فکر یک شغل با درآمد بالا و مطمئن می باشند. در مورد نحوه کاشت زعفران,زمان کاشت زعفران,مراحل کاشت زعفران و خاک و هوای مناسب این گیاه می باشد.

میوه آرایی برای شب یلدا

میوه آرایی یکی ازهنر های دستی و آشپزی محسوب میشود،که یادگیری آن در عین سادگی پیچیدگی خاصی دارد به این منظور که برای هر نوع میوه اموزش جدا گانه ای باید دید.

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

شاید خیلی برایتان پیش آمده است که در Youtube از ویدیویی خوشتان آمده و دوست داشتید که آنرا دانلود کنید. برای اینکار راه های متعددی وجود دارد که ما در این پست راحت ترین و سریع ترین آنرا برای شما معرفی می کنیم.

طرز تهیه پاپ کورن یا پفیلای خانگی و خوشمزه + فیلم

طرز تهیه پاپ کورن یا پفیلای خانگی  : همه ی ما مخصوصا بچه ها عاشق پفیلا یا ذرت بو داده شده (پاپ کورن) هستیم. حتما شما هم مثل من از آب شدن این دانه خوشمزه در دهانتان لذت میبرید. پاپ کورن (پفیلا) را میتوانید با نمک و روغن...

آموزش عکاسی با موبایل در مسافرت و طبیعت

امروزه عکاسی با موبایل طرفدارن زیادی دارد و روز به روز علاقه به عکسای با موبایل گسترش می یابد. در دسترس بودن همگانی گوشی های هوشمند و گوشی آیفون و اندرویدی ابزاری مناسب و محبوب برای عکاسی تبدیل شده است.

ما را دنبال کنید